Rustad pozostaje w EuroRX

wto, 24 stycznia 2017 godz. 10:05:26 skomentuj rallycross

Tommy Rustad | fot. FIA WRX

Tommy Rustad, który ma na swoim koncie tytuł mistrzowski w EuroRX z sezonu 2015, poinformował, że pozostanie na europejskich torach w 2017 roku. Norweg będzie bronił barw zespołu Albatec i skorzysta z Peugeota 208 Supercar.

- Jestem zachwycony, że zostanę w Albatec na sezon 2017. Zapowiada się bardzo ekscytująco. Europejska seria jest jedną z najlepszych w rallycrossie. Ostatnia runda i zwycięstwo na Łotwie pokazały, że razem mamy silną pozycję i jestem przekonany, że pełny sezon stawia nas w roli poważnych kandydatów do mistrzowskiego tytułu. Ciągłość jest bardzo ważna. Mamy już zbudowany bardzo silny i dobry związek w zespole i cieszę się, że będę rywalizował w sezonie 2017 - mówił Rustad.

- Jestem zachwycony, że Albatec zapewni swoje usługi prawdopodobnie najbardziej doświadczonemu kierowcy EuroRX i cieszymy się ze współpracy w sezonie 2017. W ubiegłym roku zbudowaliśmy silne relacje i czujemy się gotowi na kolejne wyzwania. Zaangażowanie Tommy'ego potwierdza, że Albatec ma to, czego potrzeba do walki o mistrzostwo - dodał Andy Scott, szef zespołu.

fot. FIA WRX