Rewanż Kevina Erikssona

sob, 10 lutego 2018 godz. 14:50:10 skomentuj rallycross

Sondre Evjen, Kevin Eriksson i Oliver Eriksson | Fot. twitter.com/RX2_Series

Wyeliminowany w półfinale w Östersund, Kevin Eriksson wziął rewanż wygrywając finał drugiej rundy RallyX on Ice w Höljes. Sondre Evjen ponownie musiał zadowolić się drugim miejscem. Najlepszy w kwalifikacjach, Oliver Eriksson stanął na trzecim stopniu podium.

Finowie ustrzelili dublet w RX Academy on Ice. Jesse Kallio pokonał o 0,7 sekundy faworyzowanego Joniego Wimana. Trzecie miejsce zajął zwycięzca z Östersund, Simon Wågø Syversen. W finale crosskartów Niclas Grönholm przedzielił braci Hansenów - Kevina i Timmy'ego.