Loeb z Hansenami

pon, 20 lutego 2017 godz. 10:23:39 skomentuj rallycross

Sebastien Loeb | fot. fb.com/SebLoebOfficiel

Sebastien Loeb potwierdził, że w tym roku zaliczy swój drugi sezon w rallycrossowych mistrzostwach świata za kierownicą 208 WRX Supercars w barwach zespołu Peugeot-Hansen. Partnerami Francuza będą Timmy Hansen oraz Kevin Hansen - mistrz Europy 2016.

- Wierzę, że podczas mojego pierwszego sezonu nauczyłem się bardzo dużo. Oczywiście stawiam sobie wyższe cele i mam nadzieję, że 208 WRX 2017 pozwoli mi walczyć o zwycięstwa. Ze względu na silniejszą stawkę to nie będzie łatwe, ale jestem zdeterminowany, by poprawiać swoje rekordy w tej dyscyplinie - mówił Loeb.

- Wiemy, że możemy liczyć na dwóch kierowców. Sebastien Loeb ponownie połączy siły z Timmym Hansenem. Powiedział mi, że jest świadomy rosnącego poziomu WRX i to będzie sezon poprawy - dodał Bruno Famin, dyrektor Peugeot Sport.

- Inżynierowie wykonali świetną pracę zimą i 208 WRX zrobił wielki krok naprzód. Moim celem będzie znalezienie dobrego rytmu i dostosowanie samochodu do mojego stylu jazdy. Z mojego doświadczenia wynika, że potrzebujemy tego, jeśli chcemy wygrywać. Mam nadzieję, że często będziemy gościć na najwyższym stopniu podium - komentował Timmy Hansen.

fot. fb.com/SebLoebOfficiel