Fojudzki zmienia zespół

pon, 5 lutego 2018 godz. 16:32:39 skomentuj rallycross

Marcin Fojudzki

Marcin Fojudzki zaliczy w tym roku już swój trzeci sezon w Mistrzostwach Polski w Rallycrossie.

W rozmowie z Autoklubem przyznał, że ostatnie dwa lata startów poświęcił głównie na naukę. Oponeo MPRC 2017 zakończył na trzynastym miejscu w grupie SuperNational, siódmym w klasie S2000.

W tym roku ponownie wsiądzie za kierownicę Hondy Civic. Zmienia jednak barwy. Po współpracy z Power Factory przechodzi do zespołu Jusiak Performance.

- To mój trzeci sezon w Mistrzostwach Polski, przy czym dwa poprzednie stały pod znakiem nauki, ale również nieregularnych startów z powodu defektów - powiedział Marcin Fojudzki. -  Plan minimum na ten rok to bezproblemowo przejechać cały sezon, a przy odrobinie szczęścia powalczyć o czołowe miejsca w grupie SuperNational, a w klasie S2000 tym razem zapowiadam walkę o tytuł.

- W tym roku będę jeździł w teamie Jusiak Performance gdzie przebudowałem swoje auto - poinformował. - Po spędzeniu dwóch fajnych i owocujących w naukę lat w Power Factory tym razem będziemy odbierać sobie punkty, ale równocześnie mocno sobie kibicować i wspólnie spędzać czas na zawodach.

fot. siadly.com